מהדורה חדשה של קלפים משנים חיים

מהדורה חדשה של קלפים משנים חיים

לאחר שהדפסה ראשונה אזלה מהחנויות, אנו שמחים לבשר לך שבימים אלה יצאה מהדורה חדשה של קלפים משנים חיים – ערכת קלפי תובנות חשיבה הכרתית בהשראת ימימה.
52 קלפים להתבוננות חדשה על החיים.
בכל שבוע קלף אחר לעבודה פנימית.
מתנה מושלמת לחגים ♥

מקורות והשראה

הקלפים נכתבו בהשראתה של ימימה זצ"ל, ממנה זכינו לקבל חומרים מופלאים ביותר. ה"חלקים" אותם העבירה ימימה לתלמידיה, נושאים ידע, חכמה אנושית עצומה, אינסוף בינה ואף סודות רוחניים.ישנם מאות חלקים שהועברו בקבוצות שונות במהלך 30 שנות פעילותה, כאשר הקלפים מבוססים על החומרים שנתקבלו ומהאבולוציה שהם עברו מתוך המפגשים הלימודיים, משאלות של לומדות ומהבנות שהושגו במהלך השנים. 


למה קלפים?

תמיד ישנו מתח בין התמצות וסופיות המילה הכתובה לאינסוף שיכול לצמוח ממנה.הרעיון להביא את הלימוד בתמצות על קלפים, נובע מן ההבנה שהמילים והאותיות נושאות אור מחולל שינוי. המפגש עם המילים יש בו כוח. הן מרחיבות את הדעת מעוררות את ההכרה מחיות את הנשמה. מאחר והלימוד מושתת על המעט המחזיק את המרובה, כל קלף נושא אור המיוחד לו.
ישנם 52 קלפים, קלף לכל שבוע. ימימה עצמה שואלת: "האם שבוע זה מעט זמן או הרבה זמן? כשקלף נושא תובנה ומלווה אותנו שבוע שלם, שבוע זה די זמן לפעול ממנו אפילו במקצת.

קלף מאיר לשבוע

אפילו אם הקלפים אינם מובנים במלואם, הם פועלים את פעולתם. מאחר ומדובר בלימוד רוחני, יש מקום לתת לקלפים לפגוש אותנו, ולהאיר לנו באופן אישי. הלימוד אינו דרך השכל הרגיל – הרציונלי. הבנות רוחניות מבשילות בהדרגה – נזרעות, נובטות, צומחות ומתיישמות.מתוך שנים של לימוד והדרכה, למדתי, ותלמידותי חיזקו בי את ההבנה, שמשפט אחד יכול להפוך לכלי מאד עוצמתי בתוך החיים. תובנה יכולה  להאיר לנו את השבוע באור חדש. כמו למשל: המשפט: "יש לך זכות קיום מבלי להצטדק"… המילים שנחקקות בנו בוראות מציאות פנימית חדשה.

כתיבת תגובה