בְּדִיּוּק

בית הספר הוירטואלי ללימודי ימימה

בניהולה של עידית שלו

נגן וידאו

ימימה שינתה את חיינו

כל אחד ואחת מאיתנו נפגש עם תורתה של ימימה בשלב אחר בחייו וממקום אחר. ימימה לא העניקה לנו שיטה או תורה, אל דרך חיים, הסתכלות אחרת על הפעולות האוטומטיות שלנו, על הסובבים אותנו ועל מערכות היחסים בחיינו.

מהפעם הראשונה שהתחלנו ללמוד ימימה הבנו שדרכינו הצטלבו, ללימוד "חשיבה הכרתית" יש נקודת התחלה אבל אין סוף לכמה שאפשר ללמוד מאלפי ה"חלקים" שימימה לימדה.

הקורסים והסדנאות הבאים

מפגש פתיחה ללימודי הנחייה

מפגש זום פתוח (חינם) עם עידית שלו, מיכי יוספי ואלומה לב.
יום שני א' אייר, 2.5, בשעה 20:00

קורס מנחות חשיבה הכרתית - מחזור ד'

קורס המנחות ללימודי חשיבה הכרתית מיועד לעוסקות במקצועות טיפוליים ולתלמידות "חשיבה הכרתית" שרוצות כלים מקצועיים להנחיית קבוצות וטיפול בהשראת הלימוד של ימימה אביטל ע"ה.

צוות בית הספר

עידית שלו

תלמידה ישירה של ימימה כעשור, מרצה ומנחה סדנאות וקורסים כ-30 שנה. בעלת תואר ראשון בבפסיכולוגיה ומדעים קוגניטיביים, ובוגרת מסלול פסיכותרפיה במכון 'מגיד' באוניברסיטה העברית בירושלים. בעלת "המרכז ללימודי ימימה" ומנהלת בית הספר.

אורלי דיין

אורלי דיין תלמידתה הישירה של ימימה במשך 10 שנים. מנחה בכירה של חשיבה הכרתית כ-20 שנה. כוראוגרפית, מורה למחול ומטפלת בתנועה.

אלומה לב

לומדת ימימה 17 שנה, מלמדת מזה 11 שנה. עוסקת בכתיבה ועריכה, בדגש על כתיבה תרפויטית לשחרור חסמי הנפש. עורכת השיעור השבועי של עידית שלו.

מיכי יוספי

מורה רוחני, מלמד חסידות, מתורת ר' נחמן ומלמד ולומד ימימה.

חגית לפיד

אתי רמות

רוצה לקבל עדכונים על הסדנאות הבאות במייל?

הרשמו כאן, ולא תפספסו

בְּדִיּוּק

בית הספר הוירטואלי ללימודי ימימה

בית הספר הוירטואלי הראשון ללימודי חשיבה הכרתית, לימודי ימימה, הוקם כשהביקוש ללמוד מכל מקום  נעשה גדול יותר ויותר. בזכות הפתרונות הטכנולוגיים אנחנו יכולים היום ללמוד, להכיר ולהתקרב לעצמנו ולמהותינו, בלי לצאת מהבית, בלי לנסוע רחוק ובלי לטרוח יותר מידי.

אנחנו שמחים להזמין אתכם ואתכן לקחת להתרווח בכיסא שלכם, ולהכנס לעולם שבו אנחנו מקבלים את עצמנו, אוהבים את עצמנו, ולומדים להיות מי שאנחנו מבלי לפחד.

השיעור הכתוב - בחרי מסלול תשלום:
השיעור המשולב - בחרי מסלול תשלום: