בואי נכנס לעולם שלך

עידית שלו עוסקת בפסיכותרפיה, טיפול אישי וזוגי. תלמידה ותיקה של ימימה אביטל זצ"ל יש המכנים אותה "הרבי נחמן של זמננו" הלימוד שכבש דתיים וחילוניים כאחד, תורת נפש מעמיקה לפיתוח ההכרה והשמחה במה שיש.
עידית שלו תלמידתה הוותיקה של ימימה, מנחה קבוצות, מכשירה מדריכות, הוציאה לאור את קלפי ימימה לעבודה פנימית, ואת יומן ימימה, ומדריכה בכירה בלימודי ימימה .
– .B.A כללי באוניברסיטת ת"א (בפסיכולוגיה ומדעים קוגניטיביים)
– .M.A בייעוץ חינוכי באוניברסיטת חיפה.
– לימודי תעודה בתרפיה באומנויות באוניברסיטת חיפה
– לימודי פסיכותרפיה במסלול פרטני, זוגי, ומשפחתי במכון מגיד באוניברסיטה העברית בירושלים
– מסלול ללימודי תואר שלישי, באוניברסיטת בר אילן.
גם את יכולה להתחיל את היום בשמחה ובחיות כל יום מחדש, ולהרגיש שלמה עם מה שיש לך בחיים!
הטיפולים מתקיימים בקליניקה במושב גמזו (ליד מודיעין)

מעוניינת בפרטים על טיפול בקליניקה? השאירי פרטים:

לימוד ימימה בשבילי הוא ממש כמים קרים לנפש עייפה. אני רואה שההתמודדויות והאתגרים הם משהו שהוא נחלת רבות, ולכן גם אפשרי לשינוי. הלימוד נוגע עם כל כך הרבה חמלה ורוך במקומות הכי פצועים ופשוט משחרר. אני חושבת שזה לימוד חובה בכל בית בישראל!
אסיה
וואו! מרגישה שהלימוד חולל בי שינוי מהותי בכל הקשור לקבלה עצמית. יודעת להבחין ולזהות מצבי הנפש שלי ומנסה להתמודד באמצעות הכלים המדהימים שקיבלתי. השינוי הפנימי שלי מורגש גם מול עמיתי לעבודה, משפחתי וחברי. המסע ההכרתי הזה מאתגר, מעניין לעתים כואב ולא פשוט, אבל כן ואמיתי עם המון אור ושמחה בלב.
יפה ווטרצין
אני נהנית מאד לשמוע את השיעור בנסיעות, מרגישה את חום הלב של ימימה ושל עידית מגיע אלי ישירות ומשדרג לי את היום. מכניס אותי לתדר אחר, רגוע וגבוה יותר. המחשבה על הדברים מלווה אותי לאורך השבוע, והצמיחה וההתפתחות במסלול התיקון המבורך, מורגשות אט אט.
יעל וינר
השיעור הכתוב - בחרי מסלול תשלום:
השיעור המשולב - בחרי מסלול תשלום: